Pobierz obrazki
Pobierz obrazki
Szanowni Państwo,

wielkimi krokami zbliżają się Targi Drema 2017. Już teraz chcielibyśmy zachęcić Państwa do aktywnego uczestnictwa w promocji wydarzenia. Nasze działania skierowane są szczególnie na korzyści jakie Państwo uzyskają poprzez udział w projekcie.
Tegoroczna edycja targów DREMA obfituje bowiem w korzystne rozwiązania promocyjne dla wszystkich Wystawców.
Dzięki innowacyjności Targów Drema uczestnicy mają okazję wykorzystać nowoczesne technologie, jakie dostarcza superexpo.com do jeszcze lepszego i bardziej efektywnego uczestnictwa w wydarzeniu.
Poza tradycyjnymi działaniami promocyjnymi Organizatorzy, przy technologicznym wsparciu superexpo.com, przygotowali szeroką gamę możliwości dodatkowych.To nowoczesne narzędzie pozwoli przedłużyć istnienie Targów DREMA, co dla Państwa będzie możliwością jeszcze dłuższego korzystania z wartości, jakie przyniesie wydarzenie (kontakty z Odwiedzającymi, Klientami, prezentacja produktów i usług).
Podczas targów przedstawiciele
www.superexpo.com wykonają wirtualny spacer po targach oraz poszczególnych stoiskach. Ponadto zaprezentują najnowsze rozwiązanie dla Wystawców i Zwiedzających - aplikację mobilną opartą na kodach QR, których zeskanowanie przeniesie użytkownika do internetowego profilu Wystawcy.
Profile stworzone na portalu
www.superexpo.com zawierać będą najważniejsze informacje o Wystawcy - dane kontaktowe, ofertę, a także opisy i fotografie produktów.
Przedstawiciele
www.superexpo.com pracują nad tym, aby profile Wystawcy zachęcały do zapoznania się z ofertą. Jednak Państwo, jako Wystawcy mają najszerszą wiedzę na temat firmy, dlatego zachęcamy do logowania się na portalu już dziś oraz edytowania profilu firmy tak, aby wyróżniał się spośród innych.
Pobierz obrazki
Superexpo.com to ogromna baza targów, wystawców, organizatorów, produktów i miejsc targowych. Dokumentujemy hale targowe i stoiska wystawców na targach. Dokumentujemy ofertę wystawców. Przygotowujemy prezentacje organizatorów i firm wystawiających się na targach. To wszystko umieszczamy na jednolitej, zintegrowanej i spójnej platformie, gdzie kontrahenci z całego świata mogą przeglądać dowolnie profile wystawców, organizatorów oraz miejsc targowych i mieć stały dostęp do ich oferty. Baza superexpo.com to miejsce, w którym można zobaczyć wszystkie targi z całego świata, dzięki temu nie kończą się z dniem zamknięcia imprezy.
Funkcjonalność portalu superexpo.com rozszerzają aplikacje mobilne,
które w znaczący sposób wspierają targi, pomagając wystawcom prezentować swoją ofertę,  a zwiedzającym dając możliwość dotarcia do interesujących ich produktów i usług.

ODWIEDZAJĄCY stoisko skanuje QR kod własnym urządzeniem mobilnym, na którym wcześniej zainstalował darmową aplikację
Pobierz obrazki
Pobierz obrazki
Po zeskanowaniu QR kodu ODWIEDZAJĄCEMU wyświetla się pełna informacja na temat produktu lub firmy (WYSTAWCY).
Pobierz obrazki
Wirtualny spacer po stoisku, z zastosowaniem wysokiej jakości zdjęć panoramicznych.
Doskonała możliwość zaprezentowania stoiska zwiedzającym on-line.
Dotarcie z ofertą targową do szerokiego grona odbiorców.
Wystawca może zaprezentować swoje stoisko tym, którzy nie mieli możliwości zobaczenia go na żywo.
Działania marketingowe związane z targami nie kończą się z chwilą likwidacji stoiska.
Pobierz obrazki
superexpo.com sp. z o.o.
Al. Jerozolimskie 81 lok 7.10
02-001Warszawa
office@superexpo.com
www.superexpo.com
+48 531 899 531